IMG 3547

 

6 жовтня в Києві відбулось засідання Молодіжної ради ФПУ, на якому заслухано звіт про діяльність виконкому Ради за останній рік та визначено пріоритетні дії профспілкових молодіжних організацій щодо виконання резолюції VII з’їзду ФПУ «Молодь – майбутнє профспілок».

 

З вітальним словом до учасників зібрання звернувся Голова ФПУ Григорій Осовий. Він побажав молодіжному крилу профспілкового руху результативної роботи у тандемі Молодіжної ради та постійної комісії Ради ФПУ з молодіжних питань, що була утворена за рішенням останнього з’їзду ФПУ.

 

IMG 3553

 

Заступник Голови ФПУ Євген Драпятий високо оцінив нові методи роботи, запроваджені Молодіжною радою останнім часом, і закликав молодь до більш активних дій з відстоювання своїх прав на усіх організаційних ланках профспілок, починаючі з первинки та закінчуючи територіальним і галузевим рівнями.

На засіданні обрано нового голову Молодіжної Ради ФПУ. Ним став Антон Смородін - представник Профспілки авіабудівників України, голова первинної профспілкової організації Державного підприємства "Завод 410 цивільної авіації". Обговорено Стратегію   діяльності     ФПУ   на   2016-2021   роки «Європейський вибір» та резолюцію VII з'їзду ФПУ «Молодь – майбутнє профспілок». Ухвалено рішення Молодіжної ради з реалізації молоддю зазначених документів.

 

IMG 3581

 

Члени Молодіжної ради провели два пленарних засідання, стали учасниками семінару-тренінгу з формування команди, створення оргкомітету та проведення колективних дій профспілок, організованого модераторами Чернігівського навчально-методичного центру профспілок.

Завтра молоді профспілковці примкнуть до лав учасників інформаційної акції ФПУ до Дня дій за гідну працю, що відбудеться біля Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України та інших центральних органів виконавчої влади.

 

IMG 3568

 

IMG 3562

 

IMG 3513

 

Прес-центр ФПУ