Alchevsk

 

Федерація профспілок Луганської області 11-12 квітня 2013р. на базі Донбаського державного технічного університету (м. Алчевськ) провела п’яте заняття для молодих профспілкових лідерів та членів Молодіжної ради ФПЛО.

Комплексне навчання включало в себе декілька складових.

Так, з молодими профспілковцями провели зустріч молоді депутати Алчевської міської ради. Зокрема, депутатську комісію очолює голова первинної профспілкової організації студентів Донбаського державного технічного університету.

Під час обміну досвідом з’ясувалося, що існує підписана трьохстороння Угода про соціально-економічне партнерство між територіальною громадою м. Алчевська, ректоратом і студентами Дон ДТУ. Умови даної Угоди зацікавили молодих профспілкових лідерів. Задавалося безліч питань про особливості укладання подібної угоди та її ефективність.

Потім відбулося засідання круглого столу на тему: «Реалізація молодіжної політики у профспілках: практичні дії, інститути соціального партнерства та основи соціально-економічного захисту студентської і працюючої молоді».

Особливо цікавими були інтерактивні тренінги з основ публічних виступів та формування професійних компетенцій і навичок у молодих профспілкових лідерів.

Під час заходу молоді профспілкові лідери відвідали музей історії та навчально-виробничу базу Донбаського державного технічного університету.

Жваве обговорення окреслених проблем відбувалося також під час неформального спілкування у перервах між навчальними заняттями, що свідчить про неабияку зацікавленість молоді у даному заході.

Маємо надію, що цей та подібні заходи стануть стимулом і поштовхом для молоді, сприятимуть процесам її активності, залучення до профспілкової діяльності та подальшої розбудови інституцій громадянського суспільства з розвиненою системою соціальних цінностей та соціальної справедливості.

Низку навчальних заходів провів Володимир Майданюк – головний спеціаліст Департаменту розвитку профспілкового руху Федерації профспілок України

 

 

Департаменту розвитку профспілкового руху