P1140228

 

Відбулося перше засідання Молодіжної ради Закарпатської облпрофради, до складу якої обласні організації галузевих профспілок делегували кращих молодих профактивістів.

 

Виступаючи на засіданні, голова облпрофради Володимир Фленько підкреслив, що профспілки області потребують притоку ініціативної молоді, особливо до виборних профспілкових органів. Молодь нашого краю вже проявила себе у протестних акціях профспілок, більше половини учасників яких складали молоді профактивісти. Вони сказали своє вагоме слово і у ході благодійної акції «Профспілки Закарпаття підтримують військовослужбовців 128-ої гірсько-піхотної бригади», під час збору підписів проти зазіхань держави на профспілкове майно, й, зокрема, будівлю профспілок на площі Народній в місті Ужгороді, у змаганнях міжгалузевої і галузевих спартакіад профспілок, які проводяться кожного року.

В числі пріоритетів молодіжної політики профспілок Володимир Фленько назвав також участь молоді у розробці регіональних соціально-економічних програм, формування її лідерських якостей, іміджу профспілок, роботу з творчою молоддю, організацію в області різноманітних цікавих заходів, в тому числі всеукраїнських і міжнародних, спортивно-оздоровчу роботу тощо.

Молоді профактивісти освіти і науки, охорони здоров’я, держустанов, соціальної сфери, машинобудування, торгівлі, споживчої кооперації, житлово-комунального господарства, інших галузей підтримали пропозиції профспілкового лідера області, який готовий підтримувати молодь у будь-яких її починаннях. Вони поділилися своїми думками щодо своєї роботи у молодіжному середовищі та профспілках.

Головою Молодіжної ради обрано Федора Смірнова – спеціаліста з інформаційної та аналітичної роботи обласної організації профспілки працівників освіти і науки, члена Молодіжної ради Федерації профспілок України, а його заступником – Богдану Данканич – начальника юридичного відділу облспоживспілки, голову обласної профспілкової організації працівників споживчої кооперації.

На засіданні презентацію дансько-українського проекту «Посилення внеску профспілок у забезпечення гідної праці, захисту прав працівників та демократизацію в Україні» зробив учасник проекту, голова Молодіжної ради Федір Смірнов.

 

На фото:

- під час засідання Молодіжної радивиступає голова Закарпатської облпрофради Володимир Фленько;

 

P1140220

 

- презентацію дансько-українського проекту проводить його учасник, голова Молодіжної ради Федір Смірнов;

 

P1140236

 

- фото на згадку.

 

P1140233

 

Фото автора

Сергій Баранчиков,

завідувач відділу організаційно-

гуманітарної роботи

Закарпатської облпрофради