11

На базі санаторію-профілакторію «Сокіл» Бурштинської ТЕС «ДТЕК «Західенерго»   відбувся навчальний семінар та засідання молодіжної ради «Укрелектропрофспілки». У його відкритті взяли участь голова «Укрелектропрофспілки» С.Шишов, голова Ради профспілок області І.Басюк та голова обласної ради профспілки працівників енергетики та електрпотехнічної прормисловості В.Гриньків.

Заступник голови «Укрелектропрофспілки» О.Давиденко   наголосив, що 2013-й має бути роком системного навчання профспілкових активістів, що значно підсилить їх роботу. Він зазначив, що, зокрема, у минулому році понад 40 профспілкових активістів вже пройшли таке навчання.

Крім того, учасники семінару також взяли участь у науково-практичній конференції Бурштинського енергетичного коледжу на тему : «Молодь, влада, бізнес: разом впливаємо на ринок праці».

При підбитті підсумків семінару відбувся тренінг на тему: «Залучення молоді до профспілок та інформаційна робота в профспілці», адже саме ці напрямки роботи є актуальними в даний час.

 

                                                 Прес-служба Ради профспілок області