IMG 8457

 

18 вересня 2015 року відбулося засідання Виконавчого комітету Молодіжної ради Федерації профспілок України. На порядку денному чотири питання та різне. Як якісно оновити склад Молодіжної ради, як запустити роботу молоді в системі останніх подій та запланованих заходів ФПУ та як долучити молодих, активних, креативних до відзначення 25-річчя Федерації профспілок України – на все це шукали відповіді члени Виконкому.

Насправді, дане засідання було довгоочікуваним і питань, що піднімалися протягом роботи Виконкому набагато більше анонсованих. Особливі акценти були зроблені щодо необхідності розробки власної концепції розвитку молодіжного напрямку роботи ФПУ, на модернізації підходів у роботі з молоддю, особливо, студентською, на омолоджені складу Молодіжної ради та її можливостях в умовах сьогодення. Заступник Голови ФПУ Євген Драп’ятий наголосив на необхідності активної участі у формуванні «Бюджету-2016 р.» в частині молодіжної політики, адже саме Федерація профспілок України на сьогодні є найбільшою організацією громадянського суспільства як вцілому, так і з позиції членства молоді. Отже, думка молоді ФПУ має бути врахована!

 

IMG 8439

 

Діючий Голова Молодіжної ради ФПУ Василь Андреєв коротко доповів про стан справ з виконання програмної резолюції VI З'їзду Федерації професійних спілок України «Молодь – надійна опора профспілок» та офіційно оголосив про початок підготовки до звітно-виборного засідання Молодіжної ради. За його пропозицією була створена ініціативна група з підготовки до засідання Ради та проведення відповідних заходів по відзначенню 25-річчя ФПУ. До групи включені такі активісти як: Василь Андреєв, Катерина Баришева, Ніна Кравчук, Лазарева Дар’я, Жанна Савчук, також можуть бути залучені інші небайдужі профспілкові активісти.

Член Виконкому Катерина Баришева представила пропозиції змін та доповнень до Положення про Молодіжну раду ФПУ, адже за її словами: «Надзвичайно важливим є фундамент під ногами організації – а це є Положення, яке регламентує основні засади діяльності профспілкової молоді і воно має бути оновлене під вимоги сучасності». Новації даних змін стосуються посилення міжнародної співпраці та залучення проектних і грантових коштів, посилення впливу молоді на прийняття рішень Президією ФПУ та врахування думки молоді з питань, що стосуються її компетенції відповідно даного Положення та Статуту ФПУ. Крім того деталізовано процес проведення звітно-виборного засідання та участі молоді в діяльності Ради. В обов’язковому порядку зміни будуть винесені на розгляд громадськості напередодні засідання Ради.

 

IMG 8478

 

Отже, запрошуємо всіх небайдужих активістів долучитися до роботи ініціативної групи Молодіжної ради та внести всій вклад в розвиток молодіжної політики Федерації профспілок України. До речі, профспілковою молоддю вже створена власна сторінка у Фейсбуці, де йде жваве обговорення оновлення та модернізації Молодіжної ради: facebook.com/Молодь-Федерації-профспілок-України-1009874962393281.

 

Ініціатвина група

Молоіджної ради