DSC01216

 

Незважаючи на той факт, що дансько-український проект уже майже рік успішно реалізується в Україні, лише днями, а саме 2-3 березня 2016 р. представницею Об'єднаної федерації робітників Данії - 3F     Доротою Йоргенсен проведено дводенний тренінг для працівників Центру з реалізації проекту з метою покращення підготовки та подачі щоквартальних звітів про його хід. Він був спрямований на вдосконалення та оптимізацію інформації, що подається до 3F

Згідно з програмою семінару-тренінгу розглядалися окремо кожен розділ звіту, вносилися зауваження та пропозиції щодо їх чіткішого формулювання, який має бути спрямований на кінцевий результат, передбачений проектним документом. У форм дискусії Доротою надано корисну консультативну допомогу щодо методології збору та моніторингу інформації, її узагальнення, використання і передачі учасникам проекту та членам профспілок, здійснення критичного аналізу та контекстного розвитку, визначення можливих ризиків та їх усунення у процесі реалізації проекту, організації партнерського підходу, розробки кейс-історій тощо.

Реалізація проекту, як і будь-який процес, має свої досягнення та певні складнощі. Не завжди вдається у визначені терміни здійснити усі заплановані заходи, чи у повному обсязі досягти очікуваних результатів. Часом ситуація та людський фактор вносять свої корективи у хід його реалізації. Проте головне у всьому цьому – виносити корисні уроки на майбутнє. Процес складання звітності – це не тільки підбиття підсумків та суха констатація статистичних показників. Це, насамперед, - глибокий аналіз власних досягнень та помилок, факторів та причин, що призвели до них, а також врахування їх у майбутньому. Саме це і є глибокою солідарністю та найголовнішим у досвіді, яким поділилася з нами Дорота Йоргенсен.

У рамках семінару організовано та проведено зустріч з учасниками проекту міста Києва та Київської області: Тетяною Бувайлик, Оленою Нижник, Лілією Гусечко, Віталієм Бабичем, Олексієм Дулею, під час якої відбулося дружнє невимушене спілкування з данським представником, були висловленні враження від реалізації проекту, а також зазначені окремі виклики, з якими вони зустрічаються у процесі виконання поставлених завдань.

 

DSC01200

Центр з реалізації

дансько-українського проекту