student-icon  1        НАВЧАННЯ

Сервіс включає в себе можливість пройти навчання в різних університетах/інститутах України або навчатися на мовних курсах закордоном на пільгових умовах.

 

 

 

rabotnik2        ВИРОБНИЧА ПРАКТИКА

Сервіс включає в себе можливість проходження виробничої практики по спеціальності закордоном на пільгових умовах. 

 

w256h2561339250577AirplaneGrey3        ЗАКОРДОННИЙ ТУРИЗМ

Сервіс включає в себе персональну консультацію перед оформленням візи, при бронюванні авіа квитків та готелів, розсилку на електронну пошту Власникам Карток інформації про актуальні лоукост перевезення та знижки закордоном на проживання та розваги (дні безкоштовних музеїв, тощо).

 

 

скачанные файлы4        ДИСКОНТНА ПРОГРАМА ДЛЯ СТУДЕНТІВ

Сервіс включає в себе надання знижок при пред’явленні Соціальної картки на розваги в нічних клубах, на послуги в салонах краси, тренувальних залах, магазинах, та ін. Перелік знижок постійно поповнюється в залежності від заявок Користувачів карток.

 

 

512x512bb5        ГРАНТИ

Для Користувачів соцкарта_student та первинних профспілкових організацій – партнерів ЦСП, щомісяця на електронну пошту надходитиме інформація із актуальними грантами від міжнародних організацій для навчання, проведення конкретних студентських чи молодіжних проектів, наукових досліджень, підготовки кадрів та інших цілей на умовах, передбачених грантодавцем. Гранти надаються безкоштовно і без повернення.

 

w256h2561350822954barcode256x2566        АВТОМАТИЗАЦІЯ ОБЛІКУ ЧЛЕНІВ ПРОФСПІЛКИ

При замовленні від 1000 карток у первинній профспілкові організації встановлюються БЕЗКОШТОВНО програма на комп’ютер для автоматичної ідентифікації членів профспілки. Дана програма також передбачає створення власної бази даних організації – автоматичного обліку членів профспілкової організації із зазначенням наступної інформації: П.І.Б. студента/аспіранта/докторанта, курс, спеціальність, дата вступу та закінчення університету, соціальна категорія та профспілкова інформація (отримання премії, матеріальної допомоги, сплата профвнесків та здібності).

 

sa 3007        ПРОПУСКНА СИСТЕМА ДО УНІВЕРСИТЕТУ/ГУРТОЖИТКУ

Соціальна картка має на звороті магнітну стрічку, унікальний 13-значний код та фотографію Користувача, що дозволяє налагодити пропускну систему до університету та гуртожитку.

Даний сервіс можливий лише при 100% забезпеченні соціальними картками членів профспілки. Комерційна пропозиція  розробляється ЦСП окремо для кожної організації.

 

Всі 7 вищеперерахованих сервісів діють додатково до основних сервісів соціальної картки, з якими Ви можете ознайомитися на офіційному сайті Центру соціальних послуг – cesp.pro, або дізнатися більше, зателефонувавши на БЕЗКОШТОВНУ гарячу лінію - 0800 210 308.

 

 

Центр соціальних послуг