Переможці Конкурсу 2020 172

Щорічний Всеукраїнський  конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей – 2020» об’єднав тисячі талановитих дітей з усіх куточків України.

Головною  метою конкурсу є привернення уваги дітей і молоді до питань охорони праці, а основними завданнями є формування свідомої позиції молоді щодо значення та місця здорових і безпечних умов праці; акцентування уваги дітей та молоді як майбутніх працівників на виробничих небезпеках і ризиках, профілактика виробничого травматизму за допомогою наголошення на важливості формування високої культури безпеки праці та оцінки ризиків, що супроводжують трудову діяльність дорослих тощо. Можна з впевненістю стверджувати, що цілі та завдання Конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей – 2020» успішно досягнуті.

Під час першого відбіркового туру конкурсу «Охорона праці очима дітей – 2020» регіональні журі, створені  при територіальних управліннях Державної служби України з праці, розглянули близько 10 тисяч малюнків! Наймолодшим учасникам конкурсу тільки виповнилось 6 років!

Переможці Конкурсу 2020 062

На фінальний тур конкурсу представлено 216 робіт юних митців з 24 областей України, серед яких є кілька робіт на актуальну на сьогодні тему пандемії - поширення коронавірусної хвороби по всьому світу, зокрема й інфікування працівників  на робочих місцях.

Перед журі фінального туру конкурсу постало складне завдання: відповідально і неупереджено оцінити роботи, що перемогли у першому регіональному турі, та визначити серед кращих творів  – авторів найкращих, найбільш змістовних, яскравих, тематично актуальних малюнків. До складу журі увійшли представники журналу «Охорона праці», Міністерства культури, молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки України, АРТ академії сучасного мистецтва імені Сальвадора Далі, Державної служби України з питань праці, Федерації профспілок України, яку представляла Казакова Д.М.

Фінал конкурсу відбувся 29 травня  у редакції журналу «Охорона праці». 

Членами журі відмічено, що дитячі малюнки вражають майстерністю, технікою виконання, індивідуальністю, оригінальною інтерпретацією актуальних проблем у сфері охорони праці, зокрема, виробничого травматизму, а також демонструють знання учасниками конкурсу правил безпеки праці.

Переможці Конкурсу 2020 007

Вітаємо переможців Конкурсу:  

Перша  вікова група від 6 до10 років:

І місце – Мартинюк Софія  м. Кременець, Тернопільська обл.

ІІ місце – Вакуленко Дарина  м. Драбів, Черкаська обл.

ІІІ місце – Гаврилейко Олександра смт Клесів, Рівненська обл.

Друга вікова група від 11 до 14 років:

І місце – Чепуріна Наталія  м. Харків.

ІІ місце – Сніховська Ольга  м. Косів, Івано-Франківська обл.

ІІІ місце – Костюк Христина  м. Львів.

Третя  група від 15 до 18 років:

І місце – Ямпольська Поліна м. Покровськ, Донецька обл.

ІІ місце – Снігирь Олена  смт. Семенівка, Полтавська обл.

ІІІ місце – Гапюк Надія м. Чернівці.

Переможці Конкурсу 2020 010

Малюнки переможців  розміщено  на сайті журналу «Охорона праці»  та на сторінці у Facebook. Усіх учасників фінального туру Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей – 2020» журнал «Охорона праці» відзначив спеціальними дипломами, а авторів кращих малюнків  очікують медалі, дипломи та цінні подарунки!

Департамент охорони праці апарату ФПУ