![kolesnyk diana 768x588](/images/images/2023/March/070323/kolesnyk-diana-768x588.jpg)
У Хмельницькому в Центрально-Західному міжрегіональному управлінні Держпраці відбулось засідання обласного конкурсного журі та визначено переможців І етапу Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» - 2023.
До складу журі з визначення переможців конкурсу дитячого малюнка серед маленьких мешканців Хмельницької області увійшли представники Управління інспекційної діяльності у Хмельницькій області, Федерації профспілок області, Управління цивільного захисту та охорони праці Хмельницької міської ради, Хмельницької обласної універсальної наукової бібліотеки.
Очолював конкурсну комісію перший заступник начальника Центрально-Західного міжрегіонального управління Держпраці Олександр Малюзін.
До участі в конкурсі «Охорона праці очима дітей» долучилися здобувачі освіти з усіх куточків регіону і це вкрай важливо, оскільки культуру безпеки праці майбутнього працівника потрібно виховувати змалку.
![333025021 158259967021108 4605495883975746549 n](/images/images/2023/March/070323/333025021_158259967021108_4605495883975746549_n.jpg)
Переглянути малюнки переможців - http://surl.li/fctaw
Федерація профспілок Хмельницької області,
Центрально-Західне міжрегіональне управління Держпраці