![330385005 1271351910404923 5591394439163213685 n](/images/images/2023/March/130323/330385005_1271351910404923_5591394439163213685_n.jpg)
В управлінні інспекційної діяльності у Кіровоградській області Південно-Східного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці відбулося засідання журі, яке розглянуло малюнки, спрямовані на Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» - 2023.
Цей конкурс проводиться більше 10 років. Його мета – привернення уваги суспільства, зокрема дітей і молоді, до охорони праці. Щороку учасники конкурсу надсилають дуже цікаві роботи, в яких є ідея, зміст і гарне виконання.
Усі вони молодці – постаралися виконати малюнки творчо і майстерно, тож журі довелосяся добре попрацювати, щоб вибрати кращі роботи.