IMG 6fe5f81606fdfc3fa0d7f120e8275d7c V

18 квітня  2024 року відбулося засідання Громадської ради.

На засіданні були присутні Андреєв В.М. заступник Голови ФПУ – член колегії Державної служби України з питань праці, Голова Громадської ради Маціяшко В.А. та члени Громадської ради, (онлайн).

Підчас засідання розглянули наступні питання:

 Розгляд проєкту наказу Міністерства економіки України «Про затвердження  Правил  безпеки у вугільних шахтах» та про організацію заходів щодо  проведення Дня охорони праці Державною службою України з питань праці.

Про заходи щодо проведення Дня охорони праці Державною службою України з питань праці та організацію конкурсів «Мистецтво безпеки праці», «Кращий спеціаліст з охорони праці» та інші конкурси доповів Володимир Гончарук - Директора департаменту з питань праці Держпраці.

Віталій Литвинов – головний спеціаліст відділу нагляду у вугільній промисловості Держпраці доповів про проєкт наказу Міністерства економіки України «Про затвердження Правил безпеки у вугільних шахтах».

В обговорені взяли участь: Андреєв В.М., Сидоряк І.Г., Рубцова В.М., Шепелєвич В.Д. та інші члени Громадської ради

За результатами обговорення щодо проєкту нормативно – правового акту  з охорони праці та заходів щодо проведення Дня охорони праці Державною службою України з питань праці Громадською радою прийнято рішення підтримати їх  та взяти  участь членам Громадської ради у  зазначених заходах.

Державна служба України з питань праці