зображення viber 2024 04 26 11 40 24 527

Напередодні Всесвітнього дня охорони праці завершився останній етап навчання профактиву з питань охорони праці (голів районних, міських організацій Профспілки, голів ППО, голів комісій ПК з охорони праці), організоване Запорізькою облпрофрадою разом із Запорізькими обласними організаціями, на базі профспілкових курсів облпрофради. В них взяли участь 112 профспілковців.

 

Заняття та практичні відпрацювання проводили фахівці Південно-Східного міжрегіонального управління Державної службі з питань праці, Головного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області, фахівці профспілок з охорони праці та інші спеціалісти.

Слухачі отримали детальну інформацію з питань законодавства щодо громадського контролю, повноважень профспілок в сфері охорони праці та правові аспекти формування розділу «Охорона праці» у колективному договорі, організації роботи комісій з охорони праці, соціального страхування, гігієни праці, пожежної безпеки, розслідування та обліку нещасних випадків та профзахворювань на виробництві,  

Відповідно до Типового положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці комісією Держпраці та лекторською групою семінару було проведено перевірку знань слухачів з цих питань. За результатами навчання слухачі отримали посвідчення.

зображення viber 2024 04 26 11 40 23 890

Запорізька обласна рада проспілок