oxpraci 01

 

Завдяки підписанню Угод про співпрацю між ФПУ та Держгірпромнаглядом, галузевими і територіальними об’єднаннями профспілок та відповідними територіальними органами Держгірпромнагляду, проводиться активна спільна робота державних і профспілкових інспекторів з охорони праці.

Так, протягом 2012 р. за участю представників профспілок усіх рівнів теруправлінням Держгірпромнагляду у Кіровоградській області проведено три комплексні перевірки з питань безпеки та умов праці на підприємствах. Розгляд їх результатів було проведено на спільній виїзній нараді.

На Вінниччині теруправління Держгірпромнагляду спільно з Федерацією профспілок області розробили та винесли на засідання три­сторонньої соціально-економічної ради пропозиції щодо єдиної в області форми комплексних заходів для досягнення встановлених нормативів та підвищення існуючого рівня охорони праці. За результатами засідання підготовлено відповідний проект рішення та проект доручення голови облдержадміністрації стосовно його виконання.

Представники профспілок Він­ницької області в 2012 р. взяли участь у проведенні комплексних перевірок підприємств Калинівського і Козятинського районів, де було допущено підвищення рівня виробничого травматизму та погіршення стану умов праці. Теруправлінням Держгірпромнагляду у Полтавській області за участю фахівців Фонду, профспілок області, санітарно-епідеміологічної служби та представників інших організацій за 9 міс. 2012 р. проведено 12 комплексних і 6 всебічних перевірок суб’єктів господарювання. Керівників відповідних підприємств заслуховували на засіданні колегії теруправління Держгірпромнагляду.

Проведення таких заходів без сумніву позитивно впливає на стан умов праці і в цілому охорони праці в регіонах.

 

 

Підготовлено Департаментом охорони праці ФПУ

 

за матеріалами журналу «Охорона праці», №1/2013