navch

 

Продовжується  спільна робота  ФПУ  і  Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та профзахворювань України  з організації та проведення навчання представників профспілок з охорони праці

 

13 травня 2014 року представники департаменту охорони праці ФПУ взяли участь у робочій нараді з представниками Виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та профзахворювань України ССНВ (далі – Фонд) та ТОВ «Інститут безпеки життєдіяльності» щодо проведення навчання з питань охорони праці представників профспілок у 2014 році.

На зустрічі обговорено підсумки такого навчання у березні – квітні 2014 року. За даними Фонду  отримано заявок від профспілкової сторони на період з березня по квітень 2014 року на проведення навчання 457 представників профспілок.

Для проведення такого навчання у червні-листопаді 2014 року виконавчою дирекцією Фонду оголошено тендер. Після його проведення та визначення переможця буде оголошено  початок проведення цього навчання, орієнтовно з червня-липня поточного року.

Станом на 13.05.2014 регіональними відділеннями виконавчої дирекції Фонду прийнято від профспілкової сторони заявок відповідно до яких кількість представників профспілок, що потребують навчання з питань охорони праці у червні-листопаді 2014 року, складає 1536 осіб, що становить лише 39 відсотків від запланованої кількості (близько 4 тис осіб).

Ще не надходили  заявки від профспілок до регіональних відділень виконавчої дирекції Фонду  Волинської Запорізької, Київської, Львівської, Рівненської, Тернопільської, Херсонської та Хмельницької областей.

На нараді були обговорені допущені суттєві помилки під час подання профспілковими організаціями відповідних заявок до регіональних відділень виконавчої дирекції Фонду.

За результатами аналізу поданих заявок, ФПУ готує лист - роз’яснення членським організаціям щодо врахування помилок та забезпечення відповідності їх оформлення вимогам Фонду.

За домовленістю з Фондом територіальними профоб’єднаннями можуть бути додатково подані до регі­ональних відділень виконавчої дирекції Фонду відповідні заявки та необхідна до­кументація на навчання протягом травня поточного року.

 

 

Департамент охорони праці ФПУ