медична сестра

 

КМУ на засіданні 27 серпня вніс зміни до своєї постанови, ухваленої 1 березня ц.р. № 65 «Про економію державних коштів та недопущення втрат бюджету».

Документом було затверджено перелік  посад, на які не поширюється тимчасове припинення встановлення доплат за виконання обов’язків тимчасово відсутніх працівників. До цього переліку було включено і такі категорії як молодші медичні сестри та соціальні робітники.

- Профспілки разом із представниками Міністерства соціальної політики наголошували на необхідності додаткового захисту названих категорій працівників через те, що по-перше, вони отримують не велику зарплату, а по-друге виконують дуже важку роботу, зокрема, по догляду за людьми з особливими потребами (психічно хворими, інвалідами, хворими на неактивні форми туберкульозу) та ін., - прокоментував рішення Уряду Голова ФПУ, керівник СПО профспілок Григорій Осовий. – Відтепер таких працівників виключено зі списку тих, хто тимчасово не отримує доплати. Нагадаємо, що тимчасове припинення встановлення доплат не застосовуватиметься до лікарів-фахівців, вихователів, учителів, викладачів професійно-технічних та вищих навчальних закладів. А тепер і молодші медичні сестри, соціальні робітники, які здебільшого працюють в установах соціального захисту населення, отримають додатковий стимул та мотивацію до праці, - підкреслив профспілковий керівник.

 

Інформаційно-аналітичний центр ФПУ