29fb6d1427267ec5b2ec31f270ed3473 L

 

На нараді в Дніпропетровському обласному об'єднанні профспілок розглянуто питання «Про реалізацію рішень Міжгалузевої ради профспілок від 24.04.2008 року та угод з соціальними партнерами з питань охорони праці».

У виступах учасників наради відзначалось зокрема, що високий рівень виробничого травматизму в закладах і установах бюджетної сфери області (в першу чергу медицина, освіта, культура) зумовлюється насамперед відсутністю належного фінансування заходів з охорони праці в цих відомствах. Протягом багатьох років Урядом при підготовці річних бюджетів ігноруються вимоги ст. 19 Закону України «Про охорону праці» в частині виділення на охорону праці коштів не менше 0,2% від фонду оплати праці та виділення цих сум у державному і місцевих бюджетах окремим рядком.

У прийнятому учасниками наради «Зверненні до роботодавців, власників підприємств, керівників профспілкових комітетів підприємств, установ і організацій, керівників членських організацій обласного об'єднання профспілок, до працівників служб охорони праці всіх рівнів» запропоновано поставити це питання перед відповідними органами, з метою закладення у Державний бюджет на 2015 рік відповідних сум.

(Текст звернення додається).

Дніпропетровське обласне об'єднання профспілок запропонувало ФПУ від імені профспілок України звернутися до Кабінету Міністрів України для вирішення цього питання вже у 2015 році.

 

ІАЦ