imagesДепартамент охорони праці ФПУ продовжує практику проведення семінарів-навчань для фахівців та представників профспілок з охорони праці, працівників, що проходять планові навчання з підвищення кваліфікації.

24 вересня цього року на запрошення керівництва Українського центру підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів лісового господарства Державного агентства лісових ресурсів України був проведений семінар-навчання за темами: «Психологія безпеки праці. Гігієна праці та виробнича санітарія. Медичне обслуговування працівників на виробництві. Профілактика професійних отруєнь і захворювань», «Надання долікарняної допомоги потерпілим», «Санітарно-побутове обслуговування працівників» для групи з 22 працівників-фахівців з охорони праці, голів комісій з питань охорони праці державних лісогосподарських підприємств різних регіонів України. Семінар провів завідувач відділу охорони здоров’я – довірений лікар ФПУ Легков В.А. 

На семінарі – навчанні розглядалися питання законодавства у сфері гігієни праці, застосування Порядку проведення медичних оглядів працівників певних категорій, Порядку розслідування нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві, практичні навички надання першої домедичної допомоги постраждалим внаслідок виробничих аварій тощо. Було розглянуто статистику професійних захворювань та виробничого травматизму, вплив загальних захворювань на зростання профзахворювань та травматизм, участь профспілок у проведенні періодичних профілактичних медичних оглядів працівників, розслідуванні причин нещасних випадків і профзахворювань на виробництві.

Учасники семінару задали питання за суттю основних тем семінару, отримали відповіді з проблемних питань проведення медичних оглядів працівників, встановлення зв’язку захворювань у працівників з умовами виробництва та ряду інших.

 

Департамент охорони праці апарату ФПУ