12Вийшов у світ черговий номер журналу «Охорона праці» (№12 2014р). В ньому, як завжди, цікава і корисна інформація для спеціалістів з охорони праці, профспілкових активістів та працівників наглядових органів.

Пропонується звернути увагу на  статті:

-  «Постановка цілей у сфері виробничої безпеки» (авт. О.Богданова. стор.6). Про теоретичні підходи та практичні поради, як формувати цілі у сфері виробничої безпеки з метою підвищення результативності СУОП на підприємстві.

- «ОНSАS 18001: крок за кроком» (авт. О.Лисенко, стор.16). Публікація із циклу матеріалів про впровадження цього міжнародного стандарту на підприємстві.

- «Важке вугілля Донбасу» (авт. Ю.Сагань, стор.42). Стан роботи з організації охорони праці в умовах ведення бойових дій на Донбасі.

- «Особливості розслідування електротравм» (авт. М.Марфін, стор.50). Автор ділиться своїм досвідом розслідування травм, пропонує шляхи покращення роботи комісій з розслідування.

-  «Протидія туберкульозу на робочому місці» (авт. Д.Варивончик, стор.60) Аналіз та заходи, спрямовані на покращення  профілактичної роботи щодо збереження здоровя працівників.

У додатку до журналу «На допомогу спеціалісту з охорони праці» дослідження А.Стовбуна «Травматизм на виробництві в Україні: національний профіль за 2009-2013 роки».

Для передплати  журналу «Охорона праці» №12 2014р. в друкованому чи електронному вигляді звертайтесь до редакції за телефоном 559-19-51.

 

                                             Департамент охорони праці апарату ФПУ