1Вийшов у світ черговий номер журналу «Охорона праці» (№1 2015р). В ньому, як завжди, новини про діяльність ФПУ, цікава і корисна інформація для спеціалістів з охорони праці, профспілкових активістів та працівників наглядових органів. Пропонуємо вашій увазі статті:

Інтерв’ю з Міністром Мінсоцполітики П. Розенко, який розповідає про зміни, які відбудуться у сфері охорони праці найближчим часом. Автор Н.Оржехівська.

Про досягнення у сфері нормотворчості з охорони праці у 2014р. Автор Н.Чумакова.

Рекомендації щодо впровадження триступінчатого контролю за станом охорони праці на прикладі роботи ПАТ «Київський КПК». Автор І.Зеленський.

Про роботу колективу теруправління Держгірпромнагляду у Донецькій області після дислокації в м. Димитров. Автор Ю.Сагань.

Статистичний аналіз виробничого травматизму у будівельній галузі України. Автори О.Малихін, О.Сліпачук.

Про особливості організації переміщення вантажів на будівельних майданчиках в умовах ущільненої забудови». Автор М.Колесник.

Проблемні питання у сфері державного регулювання умов праці. Автор Анатолій Дутчак, заступник голови обєднаного профкому «Лукор- Карпатнафтохім».

У додатку до журналу «На допомогу спеціалісту з охорони праці» посібник «Службі охорони праці невеликого підприємства». Автор О. Моісеєнко.

Для передплати  журналу «Охорона праці» №1 2015р. в друкованому чи електронному вигляді звертайтесь до редакції за телефоном 559-19-51

 

Департамент охорони праці апарату ФПУ