ДТ

 

Як відомо, у питаннях формування мотивації профспілкового членства матеріальні блага відіграють далеко не вирішальну роль. Вивчаючи досвід Данської профспілки 3F, бачимо, що певну увагу вона приділяє організації дозвілля членів профспілки, а також під час неформальних зустрічей, організації різноманітних культурно-розважальних заходів формується родинна атмосфера й відчуття приналежності до спільноти однодумців.

Зима – це пора чудес, свят, віри та надії на краще майбутнє. Навіть якщо ви вже далеко не дитина, у переддень новорічних свят думками повертаєтесь в дитинство, в засніжені роки та часи яскравої святково прикрашеної ялинки під якою завжди були подарунки і сюрпризи. Згадуючи минулі роки, ми розуміємо чому дітлахи понад усе чекають настання зимових свят.

 

ДТ1

 

У нас в України є давні традиції, коли профспілки організовують для дітей спілчан новорічні та різдвяні свята, тепло й сердечно вітають їх, створюють відчуття свята. Думаю, не варто повністю від цього відмовлятися. Адже саме такі заходи, які організовують профспілки, формують ту нематеріальну складову профспілкової мотивації, єднають профспілковців, їхні сім’ї у велику профспілкову родину.

Саме тому в Черкаському обласному краєзнавчому музеї апарат обласної організації Профспілки працівників соціальної сфери спільно з комунальним підприємством “Черкасиоблкіно” організували святкову програму “Все краще – дітям” з нагоди Дня Святого Миколая.

У програмі свята були й огляд виставки дитячої літератури, й майстер-клас з виготовлення ляльок-мотанок, й виступи-вітання студентів Черкаського музичного училища, й показ новорічних мультфільмів.

Щоб подарувати кожній дитині солодкий подарунок до новорічних свят, було прийнято рішення про здешевлення вартості новорічних подарунків для дітей спілчан на загальну вартість понад 35 тис. грн.

Також цього року більше ста дітей спілчан із м. Черкаси, Золотоніського, Чорнобаївського, Смілянського районів виявили бажання відвідати дитячі новорічні забави. Дітлахи змогли погратися з казковими героями, поспілкуватися з Дідом Морозом і Снігурочкою та розповісти їм вірші, взяти участь в конкурсах, розвагах і створити великий хоровод навколо ялинки, отримати солодкі подарунки.

Позитивні емоції та яскраві очі – все це вказувало на гарний настрій у дітей. А їхнє щастя – це радість батькам і задоволення профспілкам від доброї справи.

 

Валентина Даник,

учасниця першої групи данько-українського проекту, м. Черкаси