4

 

4 жовтня 2017 року виповнилося б 78 років колишньому співробітнику апарату ФПУ  ФАРІОНУ Івану Єлисейовичу, який навесні цього року пішов з життя після тривалої хвороби.

 

Він був людиною неперевершених моральних якостей: надзвичайно порядною, інтелігентною, добросовісним працівником, який  усі свої знання, досвід, відмінне володіння і любов до рідної мови застосовував у повсякденній роботі на захист трудових, соціально-економічних прав та інтересів людини праці.

Доброта і скромність Івана Єлисейовича вражали усіх, хто хоча б одного разу з ним спілкувався, тому його справжній талант поета, перекладача і мовознавця за його життя був відомий небагатьом, а лише самим близьким йому рідним людям і знайомим.

Палкі прихильники таланту Івана Фаріона, колишні його колеги по роботі Олексій Михайлов – академік Міжнародної академії біоенерготехнологій, Дмитро Пилипчук – Заслужений працівник культури України, член НСПУ та інші за сприяння родини поета дбайливо, буквально по краплинах зібрали поетичні твори Івана Фаріона та власним коштом видали літературний збірник «Крапля», який було презентовано О.Михайловим 29 вересня п. р. на урочистостях з нагоди Міжнародного дня осіб похилого віку та Дня ветерана України, організованих керівництвом та профкомом апарату ФПУ для ветеранів праці і профспілкового руху.

У книжці представлено лірику, пісенні і гумористичні твори автора, вірші для дітей, а також переклади. Оскільки за життя поета було лише одне книжкове видання його перекладів, представлене літературно-художнє видання є вагомим доробком, відтепер доступним широкій читацькій аудиторії!

Світла пам’ять людині, чиї думки та почуття до рідного Слова завжди були щирими і добрими. Нехай його самобутній талант ворушить серця нащадків, наповнюючи їх гордістю за нашу національну культуру, за Україну, ніжним сином і патріотом якої з першого до останнього подиху був Іван Фаріон. 

  

6

7 

Федерація профспілок України