1

 

17 грудня 2017 року на базі Центру фізичного виховання та спорту Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» у м. Києві проходила Спартакіада між спортивними командами апарату Федерації професійних спілок України, апарату ПрАТ «Укрпрофтур», працівників ДП «Готельний комплекс «Турист» та профкому ДП «Готельний комплекс «Турист».

 

До плану заходів Спартакіади було включено наступні змагання:

- естафета;

- турнір з футболу;

- турнір з шашок;

- турнір з настільного тенісу.

 

DSC 4937

 

     У командних замаганнях з естафети на спортивному майданчику панувала інтрига до останнього туру. В конкурсі капітанів команд саме влучність Володимира Саєнка дозволила набрати необхідні залікові бали команді ФПУ та розділити друге місце з командами апарату ПрАТ «Укрпрофтур» і профкому ДП «Готельний комплекс «Турист», що набрали однакову кількість балів. Завдяки своєму досвіду виступів у спортивних змаганнях та шаленій підтримці вболівальників, перемогу святкували працівники ДП «Готельний комплекс «Турист».

     Далі слово було за його величністю – футболом! Перед початком турніру з футболу для команди апарату ФПУ було поставлено максимальне завдання! І завдяки двом переконливим перемогам команда апарату ФПУ виборола перше місце в турнірі. Друге місце в турнірі посіла збірна команда ДП «Готельний комплекс «Турист», третє місце – команда апарату ПрАТ «Укрпрофтур».

     Турнір з шашок виявив одразу трьох найкращих. Перше місце розділили між собою Драган В.В., Бузник А.І. та Загрядський В.А.

 

DSC 4992

 

 Турнір з настільного тенісу виявив найсильніших у команді працівників ДП «Готельний комплекс «Турист». Серед чоловіків перше місце зайняв Драган В.В., серед дівчат перемогу святкувала Боднар Д.М.

     Найкращі спортсмени були нагороджені призами та подарунками.

     Організатори змагання не оминули увагою і вболівальників, які прийшли підтримати свої команди. В перервах змагань для них було організовано конкурси з призами та «дощ» із цукерок. Також в перервах відбувались виступи команди чарівних дівчат з чірлідінгу.

     Учасники команди апарату ФПУ висловлюють свою вдячність директору ДП «Готельний комплекс «Турист» Віталію Драгану та організаторам за проведення зазначеного заходу на високому рівні.

 

DSC 4998

 

DSC 5045

 

 

DSC 5137

 

DSC 4649

Матеріал підготував

Олександр Кривий