Изображение 1518

 

 19 квітня 2019 р. у Будинку спілок в м. Києві відбулося засідання Молодіжної ради ФПУ, в роботі якої взяв участь Голова ФПУ Григорій Осовий, заступник Голови ФПУ Євген Драп’ятий, фахівці Департаменту профспілкового руху та зв’язків з громадськими організаціями апарату ФПУ.

Молодіжна рада розглянула питання порядку денного:

- про стан молодіжної політики ФПУ,

- про зміни до Положення про Молодіжну раду ФПУ,

- про план роботи Молодіжної ради ФПУ на 2019 рік.

 

Изображение 1544

 

Шляхом відкритого голосування одноголосно обрано голову Молодіжної Ради ФПУ. Ним став Володимир Ворох (на фото), голова Чернігівської організації профспілки працівників Агропромислового комплексу України. Він також очолює молодіжну раду Профспілки АПК.

На засіданні було обрано заступників голови Молодіжної Ради ФПУ. Ними стали Павло Олещук (Атомпрофспілка), Oльга Чабанюк (Профспілка працівників освіти і науки України) та Олег Долінський (Об'єднання профспілок Львівщини). Сформовано склад її Виконкому на термін до 2021 р., який також провів своє перше засідання.

 

Изображение 1735

 

Виконком, зокрема, обговорив питання щодо стану роботи з молоддю та запропонував розглянути його на Президії ФПУ, про фінансування діяльності молодіжних організацій членських організацій ФПУ, про досвід їх роботи.

Розглянуто інші актуальні питання молодіжного життя.

 

Изображение 1747

 

Изображение 1726

 

Прес-центр ФПУ