25 травня 2021 року відбудеться VIII-й З’їзд найчисельнішого національного профоб’єднання - Федерації профспілок України,  яка об’єднала у свої лавах понад 4 млн. членів профспілок.

У роботі з’їзду візьмуть участь 377 делегатів від 45 всеукраїнських профспілок та 25 територіальних профоб’єднань. У режимі відеоконференції  до учасників звернуться керівники міжнародних профспілкових об’єднань та національних профцентрів зарубіжних країн. Запрошені до участі керівники держави, центральних органів державної влади та управління, соціальні партнери, представники громадських організацій, засобів масової інформації.

З’їзд як вищий керівний орган ФПУ підіб’є підсумки п’ятирічної роботи, заслухавши звіт Ради ФПУ, а також обговорить Стратегію діяльності Федерації профспілок України на  2016-2021 роки «Час дій та якісних змін». На розгляд з’їзду будуть внесені проекти заяв і резолюцій з питань захисту трудових прав працівників, молодіжної політики тощо.  

З’їзд ФПУ розпочне свою роботу 25 травня 2021 року о 10.00 в МЦКМ профспілок України (Жовтневий палац), за адресою: м. Київ, Алея Героїв Небесної Сотні, 1 (колишня вул. Інститутська).

Федерація профспілок України