taxes

Виконавча дирекція Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності поінформувала ФПУ, як одну зі сторін соціального партнерства, що представляє у правлінні фонду інтереси застрахованих осіб, про дії дирекції, спрямовані на врегулювання питання щодо звільнення дитячо-юнацьких спортивних шкіл та санаторіїв-профілакторіїв від сплати штрафних санкцій та пені за несвоєчасне перерахування єдиного соціального внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування за січень-лютий 2013 року через несвоєчасне фінансування.

У листі міститься прохання посприяти у вирішенні даної проблеми шляхом врегулювання на рівні Пенсійного Фонду України питання щодо не нарахування, як виняток, дитячо-юнацьким спортивним школам та санаторіям-профілакторіям, що частково фінансуються за рахунок коштів Фонду, штрафних санкцій та пені за несвоєчасне перерахування єдиного соціального внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування за січень-лютий 2013 року. (Лист додається).

Нагадаємо, що Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності – самоврядна організація, що належить до цільових позабюджетних страхових фондів. Держава є гарантом надання матеріального забезпечення та соціальних послуг застрахованим особам Фонду, стабільної його діяльності. Керівництво та управління Фондом здійснюється на основі пропорційного представництва у складі його правління на наглядової ради трьох сторін соціального діалогу: профспілок, які представляють інтереси застрахованих осіб, об’єднань роботодавців та урядових структур. Фонд провадить збір і акумуляцію страхових внесків та інших коштів, призначених для фінансування матеріального забезпечення та соціальних послуг, види яких передбачені Законом України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням", та забезпечує їх надання, а також здійснює контроль за використанням цих коштів.

 

ІАЦ