ФССУ правління 03.10.22

Позачергове засідання правління Фонду соціального страхування України за участі членів правління Фонду від представницьких сторін застрахованих осіб та роботодавців відбулось 3 жовтня 2022 р.

 

Під час засідання було розглянуто інформацію про зміни у складі представницьких сторін у правлінні Фонду та прийнято відповідні організаційні рішення щодо роботи правління, формування персонального складу постійних комісій Фонду, які направлено на погодження Мінсоцполітики.

Крім того, члени правління Фонду обговорили питання щодо необхідності підготовки і внесення для розгляду на наступному засіданні правління Фонду проєкту бюджету Фонду на 2023 рік, а також коригування показників доходів і видатків бюджету Фонду на поточний рік з метою забезпечення безперебійного надання страхових виплат і допомог для близько 11 мільйонів застрахованих осіб і понад 170 тисяч потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві, осіб з інвалідністю та членів їх родин.

 

Джерело: http://www.fssu.gov.ua/fse/control/main/uk/publish/article/983451

Нагадуємо:

21 вересня 2022 року було проголосовано законопроект №3663, проти якого категорично проти виступили профспілки. 22 вересня в Верховній Раді України було зареєстровано три Постанови про скасування рішення Верховної Ради України від 21 вересня 2022 року про прийняття в цілому проекту закону України про внесення змін до Закону України "Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування" (нова редакція) та інших законодавчих актів України (реєстр.№3663 від 15.06.2020).