630 360 1498740149-4562

 

До 1 травня ц.р. Міністерство соціальної політики України має надати висновок щодо законопроекту, який стосується пенсійного забезпечення учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, а також  деяких інших осіб.

 

Про це повідомив Міністр соціальної політики України Андрій Рева під час зустрічі із представниками громадських об’єднань, які опікуються питаннями соціального захисту учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

У разі підтримки законопроекту Верховною Радою України, починаючи з 1 січня 2019 року відбудеться осучаснення та індексація пенсій учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

За підсумками зустрічі Міністром соціальної  політики України А.Ревою надано відповідні доручення для вирішення питань, що порушувались керівниками громадських організацій чорнобильців, а саме: про підвищення рівня пенсійного забезпечення; врегулювання питання супроводу при отриманні санаторно-курортного лікування осіб з інвалідністю першої групи; забезпечення автомобілями учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, віднесених до категорії 1 та ін..

 

Прес-центр ФПУ

 

за матеріалами Урядового порталу