IMG 20191025 085857

 

З метою поінформованості сторін соціального діалогу в частині забезпечення прогресивної діяльності Туринського процесу в Україні у питаннях стратегії та рекомендацій щодо подальшого розвитку системи освіти й навчання в Україні, а також європейських та інших донорів – щодо етапів співпраці, 25 жовтня п.р. відбувся захід «Туринський процес 2018-2020: Ключові питання Загальнонаціонального звіту та оцінювання Європейським фондом освіти – головні здобутки та перспективи».

 

У заході взяли участь представники професійних спілок, роботодавців та органів державної влади спільно з представниками навчально-методичних центрів професійно-технічної освіти.

Також до участі були запрошені міжнародні експерти: Гомес Кармо (ЄФО), Білл Лаура (ЮНІСЕФ), Ганна Аутере (ОРН Фінляндія)Міхал Кубіш (U-LEAD з Європою) та інші.

Виступи і дискусії, які були озвучені у процесі заходу забезпечили продуктивний обмін думками та досвідом між її усіма присутніми.

 

Докладніше.

 

За результатами заходу профспілки, враховуючи актуальність порушеного питання, планують розглянути можливість залучення представників облпрофоб’єднань та зацікавлених членських організацій до експертної групи з напрацювання Загальнонаціонального звіту «Туринський процес. Україна» та, за необхідності створити робочу групу у рамках СПО об’єднань профспілок з напрацювання поправок до Туринського звіту на наступні періоди.

 

IMG 20191105 090050

 

IMG 20191025 090818

 

Департамент з питань економічного

розвитку та ціноутворення ФПУ