13456

 

 

Весна – традиційний час для колективних переговорів з укладення та внесення змін до колективних договорів.

От і на ПАТ «Київхліб» наразі тривають колективні переговори з внесення змін до колективного договору.

 

Довідково: Публічне акціонерне товариство «Київхліб» – визнаний лідер хлібопекарного ринку України.

До складу компанії входить 6 виробничих майданчиків  у столиці, а також 5 в Київській області, – в містах Бровари, Макаров, Сквира, Біла Церква і Фастів.

На власних виробничих потужностях випускається 550 т хлібобулочних і 10 т кондитерських виробів на добу. На сьогоднішній день асортимент продукції налічує близько 250 найменувань.

Щоб мешканці столичного регіону могли щоденно отримувати свіжий хліб, на підприємствах ПАТ «Київхліб» працює більше 4 тисяч робітників і фахівців.

 

20 квітня п.р. відбувся черговий раунд переговорів, що стосувався розділів колективного договору нормування та оплата праці, умови праці, режим роботи та відпочинку, до участі в якому було запрошено зовнішніх експертів.

Зокрема, профспілковою стороною було запрошено представників Київської міської профспілки працівників агропромислового комплексу та апарату ФПУ.

В рамках консультацій та переговорів представником департаменту захисту соціально-економічних прав було надано допомогу з питань визначення розміру тарифної ставки робітника першого розряду; підходів до встановлення окладів працівникам, що виконують різний обсяг робіт, але займають однакові посади; доплат за роботу в нічний час; особливостей застосування праці інвалідів; критеріїв масового вивільнення та необхідності проведення консультацій із профкомом в таких випадках; щодо особливостей оподаткування подарунків у 21016 році тощо.

Наразі переговори тривають.

Висловлюємо сподівання, що сторони дійдуть згоди і зможуть суттєво поліпшити становище людини праці на своїх підприємствах.

 

 

Департамент захисту соціально-економічних прав