1327658508 lviv 1

Інформуємо, що на звернення Федерації профспілок України до Кабінету Міністрів України стосовно врегулювання питання своєчасного отримання коштів з Державного казначейства та, відповідно, погашення заборгованості з виплати зарплати працівникам підприємств житлово-комунального господарства надійшла відповідь від Міністерства соціальної політики України про вжиті заходи.

Зокрема, стан справ щодо виплати заробітної плати на підприємствах ЖКГ Тернопільської області протягом 2012 року розглядався на 7 засіданнях обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості з виплати заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, на яких заслухано звіти 28 керівників підприємств.

Разом з тим, за повідомленням Державної казначейської служби України у Тернопільській області, видатки за захищеними статтями проведені у повному обсязі відповідно до поданих платіжних документів.

Станом на 19.12.2012 установам КП «Тернопільміськсвітло», КП «Міськшляхрембуд», КП «Тернопільводоканал», КП «Міська шляхово-експлуатаційна дільниця», ПМП «Совр-1» оплачено платіжні доручення за захищеними видатками загального та спеціального фондів місцевого бюджету на суму 1686 тис. грн.

Робота щодо погашення боргів із заробітної плати на житлово-комунальних підприємствах області продовжується.

 

 

Департамент виробничої політики

та колективно-договірного регулювання ФПУ