2013 016 008 

30 січня у Будинку спілок за ініціативою ФПУ проведено круглий стіл з обговорення проекту Закону України «Про організацію харчування у загальноосвітніх навчальних закладах».

У заході взяли участь представники членських організацій ФПУ, Асоціації підприємств харчування у навчальних закладах, науковці Київського університету туризму, економіки і права, фахівці Міністерства науки, молоді та спорту України.

Під час дискусії наголошувалося на тому, що система дитячого харчування потребує вдосконалення, а харчування школярів – проблема державної ваги, тому що пов’язана з вирішенням цілого комплексу соціально-економічних питань.

Завдання полягає у тому, щоб закон сприяв вирішенню цілого комплексу завдань, а саме - розвитку об’єднань дитячого харчування, їх технічному оснащенню, підвищенню матеріального забезпечення та соціального захисту працівників шкільних кухонь, встановленню пільг за оплату комунальних послуг цих закладів та ін. За таких умов, профспілки підтримують Закон.

Усі зауваження та думки, висловлені під час обговорення, буде викладено у листі з пропозиціями профспілок до законопроекту. Також планується взяти участь у підготовці листа від шкіл, де буде також висловлена позиція вчителів, батьків учнів та працівників комплексів харчування загальноосвітніх шкіл до зазначеного документу.

 

ІАЦ

2013 016 004

 

2013 016 007