2012 221 026

 

Підсумки року, що минає, та завдання на рік наступний обговорено під час селекторної наради керівників членських організацій Федерації профспілок України, яка відбулася 27 грудня. Вів нараду Голова ФПУ Юрій Кулик. У заході брали участь заступники Голови ФПУ Євген Драп’ятий і Сергій Українець.

 

Юрій Кулик підбивши підсумки року, який минає, поінформував присутніх про важливі заходи, що буде проводити ФПУ у наступному році. Зокрема, орієнтовно 27 лютого відбудеться засідання Президії Федерації, а у травні – засідання Ради ФПУ. Він також повідомив, що 24-25 січня у Чернігові пройде міжнародна науково-практична конференція з питань удосконалення профспілкового навчання, а 28 січня у Києві відбудеться селекторна нарада керівників членських організацій.

 

Голова ФПУ також повідомив, що починаючи з січня 2013 року буде випускатися «Інформаційний бюлетень ФПУ», із якого профспілкові активісти і члени профспілок зможуть дізнатися про діяльність Федерація профспілок України та її членських організацій.

 

Юрій Кулик зазначив, що найближчим часом керівництво ФПУ разом с представниками галузевих профспілкових організацій проведе низку зустрічей з новопризначеними міністрами. Говорячи про завдання на 2013 рік, Голова ФПУ підкреслив: «У наступному році ми маємо закріпити та примножити все те, що разом досягли».

 

Заступник Голови ФПУ Сергій Українець поінформував про низку важливих рішень, які були прийняті останнім часом. Він подякував всім, хто працював над постановою Ради ФПУ «Про завдання профспілкових організацій щодо забезпечення громадського контролю за додержанням трудового законодавства» і зазначив, що зараз починається робота у цьому напрямі з відповідними міністерствами та відомствами. Він також повідомив про підсумки засідання правління Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, принципової позиції на ньому профспілок.

 

Керівники членських організацій, які брали участь у нараді, разом з керівництвом ФПУ обговорили низку актуальних проблем, що турбують зараз людей праці. Це, перш за все, заборгованість з виплати заробітної плати, скорочення працівників, порушення трудового законодавства.

 

Наприкінці наради Голова ФПУ Юрій Кулик привітав керівників членських організацій з наступаючими святами – Новим роком та Різдвом Христовим, побажав їм здоров’я та успіхів у роботі.

 

Інформаційно-аналітичний центр ФПУ

 

12

 

14

 

16

 

17

 

18