2013 015 006

 

Розробка Концепції внесення змін до Конституції України була у центрі уваги учасників сьомого засідання Комісії з питань прав, свобод та обов’язків людини і громадянина Конституційної Асамблеї, що відбулося 29 січня у Будинку профспілок.

У роботі Комісії взяв участь член Конституційної Асамблеї, Голова Федерації профспілок України Юрій Кулик, який вніс на розгляд Комісії свої пропозиції щодо концептуальних засад внесення змін до Конституції України у частині прав і свобод людини.

Присутні розглянули питання щодо загальних напрямів і єдиних підходів до розробки Концепції, порядку підготовки її остаточного варіанту, заслухали інформацію члена Комісії, академіка Національної академії правових наук України, доктора юридичних наук, професора Петра Рабіновича.

Членами Комісії також було обговорено питання про науково-методичне забезпечення розробки проекту змін до Конституції України, зокрема, про необхідність підготовки окремих доповідей членів Комісії з питань змін до Конституції, проведення у березні 2013 року наукової конференції на базі кафедри міжнародного права Інституту міжнародних відносин Київського національного університету ім. Т.Г. Шевченка на тему: «Права і свободи людини: сучасне розуміння і ефективність механізмів реалізації і гарантій».

Наступне засідання Комісії відбудеться 12 лютого ц.р.

 

Інформаційно-аналітичний центр ФПУ

 

2013 015 017

 

2013 015 002

 

 

2013 015 018