2012 168 005

 

Як раніше повідомлялось  до Федерації профспілок України звернулися члени Профспілки працівників будівництва і промбудматеріалів, які працювали в Приватному акціонерному товаристві «Білицький завод «Теплозвукоізоляція», з приводу їх незаконного звільнення з роботи та невиплати заробітної плати. За вказаними зверненнями складено відповідні позови  до суду, по яких було відкрито судове провадження Ірпінським міськрайонним судом Київської області. Представництво інтересів працівників – членів профспілок здійснювалось головним спеціалістом департаменту правового захисту апарату ФПУ  Пророком  Володимиром Володимировичем.

 

На даний час по 20-ти цивільним справам  судом винесено рішення на користь працівників щодо поновлення на попередній роботі та задоволено грошових вимог на суму більше 200тис. грн.

Проте, навіть державна виконавча служба не змогла змусити керівництво ПрАТ «Білицький завод «Теплозвукоізоляція» виконати рішення суду про поновлення працівників на роботі. Процес передачі необхідних матеріалів з ДВС до прокуратури щодо вжиття заходів прокурорського реагування та притягнення до відповідальності посадових осіб ПрАТ «Білицький завод «Теплозвукоізоляція», винних у невиконанні рішення суду затягнувся на тривалий час.

У зв’язку з цими обставинами та невиконанням ПрАТ «Білицький завод «Теплозвукоізоляція»  рішень суду про поновлення працівників на роботі ФПУ надана допомога працівникам у складанні позовів, що подані до суду в порядку ст.236 КЗпП України щодо оплати вимушеного прогулу при затримці виконання рішення суду.

І тільки подання вказаних позовів до суду, 15 квітня 2013, спонукало адміністрацію ПрАТ «Білицький завод «Теплозвукоізоляція» до виконання рішень суду. На попередній роботі поновлено 7 працівників, які вирішили йти до кінця у відстоюванні свого конституційного права на працю.

 

Працівники ПрАТ «Білицький завод «Теплозвукоізоляція», як і будь який член профспілки, може і в подальшому розраховувати на захист своїх прав і законних інтересів з боку ФПУ.

 

                                                       Департамент правового захисту ФПУ