Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки від 17.06.2020 № 814 «Про реорганізацію Миколаївського професійного ліцею сфери послуг», починаючи з червня п. р., здійснюються заходи щодо реорганізації Миколаївського професійного ліцею сфери та послуг (далі - ліцей) шляхом приєднання до Державного навчального закладу «Миколаївське вище професійне училище технологій та дизайну». Створено комісію з припинення діяльності Миколаївського професійного ліцею сфери послуг.

Працівники ліцею майже стовідсотково є членами первинної профспілкової організації Миколаївського професійного ліцею сфери та послуг.

24 липня п. р., з метою підтримки профспілкового комітету та надання необхідної правової допомоги, правовим інспектором праці відділу з правової роботи облпрофради - Ольгою Подимовою, було надано роз’яснення щодо додержання трудового законодавства при реорганізації ліцею.

Фахівцями облпрофради запропоновано у найближчий час провести зустріч з працівниками ліцею та роз’яснити їх трудові права та соціальні гарантії при реорганізації, порядок вивільнення та форми захисту при порушенні трудових прав працівників.

Голові первинної профспілкової організації ліцею - Ніні Краюшкіній були надані контактні телефони для звернення до фахівців облпрофради та до органів держконтролю за додержанням законодавства про працю.

Ситуація знаходиться під контролем облпрофради.

Сайт Миколаївсько облпрофради