А11

Члени Профспілки працівників охорони здоров’я Закарпаття активно займаються фізичною культурою і спортом, особистим прикладом пропагують здоровий спосіб життя. Ще одним свідченням цього стали змагання з гірськолижного спорту, які відбулися на базі гірськолижного комплексу «Ведмежа» с. Поляна Свалявського району з дотриманням всіх карантинних вимог.

Організаторами змагань були Департамент охорони здоров’я Закарпатської обласної державної адміністрації (директор Анатолій Пшеничний) та обласна організація профспілки працівників охорони здоров’я (голова Володимир Турок).

Допомагала галузевій профспілці у проведенні заходу обласна організація ФСТ «Спартак» (голова Микола Щадей). На старт змагань вийшли 52 учасники з 19 закладів та установ охорони здоров’я області. На урочистому відкритті учасників та уболівальників привітав голова оргкомітету змагань, голова обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я Володимир Турок. Суддівську колегію очолював суддя Національної категорії Анатолій Плєханов.

В особистих змаганнях серед жінок віком до 35 років перше місце зайняла Іванка Пузяк (КНП «Обласна клінічна інфекційна лікарня»). У віковій категорії 35-50 років перемогла Віталія Федорняк (КНП «Обласний центр кардіології»), понад 50 років – Ольга Бубряк - Руснак (КНП «Ужгородська районна клінічна лікарня»).

У чоловіків віком до 35 років перше місце зайняв Ігор Гам (КНП «Закарпатська обласна клінічна стоматологічна поліклініка»), у категорії 35-50 років - Богдан Колодій (КНП «Мукачівська ЦРЛ»), понад 50 років -  його колега по команді Андрій Новиков. У загальнокомандному заліку перше місце завоювала команда КНП «Мукачівська центральна районна лікарня» (голова профспілкової організації  Ігор Чулей, директор Євген Мешко).

На другому місці - спортсмени КНП «Центр легеневих хвороб» (голова профспілкової організації  Олександра Щербанич, директор Василь Скрип), на третьому – КНП «Ужгородська районна клінічна лікарня» (голова профспілкової організації Світлана Планчак, директор Олег Голуб). Переможці спартакіади у командному та індивідуальному заліку нагороджені кубками, медалями, дипломами організаторів. Нагороди вручили голова обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я Володимир Турок, інші члени оргкомітету.

На фото: моменти змагань з гірськолижного спорту серед медиків Закарпаття.