20150107 022406

Голова Чернівецької обласної ради профспілок Володимир Барабах узяв участь у засіданні обласного міжвідомчого оперативного штабу із координування організації і проведення оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2021 року.

На нараді під головуванням заступниці голови обласної державної адміністрації Наталії Гусак зроблено предметний аналіз роботи органів державної влади, місцевого самоврядування, профспілкових організацій щодо забезпечення належного рівня оздоровлення та відпочинку дітей області у літній період. Особливо наголошено на переваги механізму адресної передачі бюджетних коштів, виділених на оздоровлення дітей, територіальним громадам.

У своєму виступі на засіданні штабу голова облпрофради відзначив злагоджену роботу відповідних підрозділів облдержадміністрації, територіальних структур центральних органів державної влади, керівників територіальних громад, які у співпраці з профспілковими організаціями регіону успішно здійснили реалізацію Регіональної програми оздоровлення та відпочинку дітей на поточний рік. Керівник територіального профоб’єднання привернув також увагу до необхідності розширення бази дитячих оздоровчих закладів, своєчасності їх фінансування за надані послуги шляхом авансованих платежів, розроблення чіткого переліку протипоказань щодо прийому дітей до дитячих оздоровниць, заохочення їх керівників за підсумками літнього оздоровчого сезону тощо.

 Михайло Лєньков, завідувач відділом з питань захисту соціально-економічних та духовних інтересів працюючих Чернівецької облпрофради