6 листопада 2021 року пройдуть змагання з волейболу у рамках фінального етапу Спартакіади Профспілки працівників державних установ м. Києва.

Місце проведення змагань З ВОЛЕЙБОЛУ : спортзал Національної академії статистики, обліку та аудиту, адреса: м. Київ, вул. Підгірна, 1 (м. Лук’янівська.)

Дата та час проведення змагання: 06 листопада 2021 року (субота).

Реєстрація з 0930 год. Початок змагання о 1000 год.

До участі в змаганнях допускаються всі бажаючі працівники, які є членами Профспілки працівників державних установ м. Києва та допущені до участі в змагання з даного виду спорту.

Підтвердженням членства учасника змагань в профспілковій організації є оформлена належним чином заявка на участь в змаганні, підписана головою профспілкової організації з проставленням печатки (за наявності).

Підтвердженням приналежності учасника змагань до підприємства, установи чи організації, в яких діє профспілкова організація, є один з таких документів:

– довідка з місця роботи, видана особою або структурним підрозділом відповідальним за кадрову роботу;

– копія наказу про прийняття на роботу, завірена особою або структурним підрозділом відповідальним за кадрову роботу;

– службове посвідчення;

– копія трудової книжки.

– тощо.

Команда або окремий учасник, що не зможуть підтвердити факт приналежності до підприємства, установи, організації, в яких діє профспілкова організація не будуть допущені до змагань.

В заявці на участь має бути відмітка лікаря. У разі відсутності такої відмітки, учасник самостійно несе відповідальність за стан свого здоров’я.

Кожен учасник повинен мати при собі документ, який посвідчує особу, або його копію.

За матеріалами сайту http://profspilka.com.ua/news/molod-nazk-vzyala-uchast-v-gontsi-natsiyi/