ІНФОРМЛИСТОК ПРОФБУД Жовтень 2022 page 0001
3 листопада 2022 р. – 253 добу триває героїчне протистояння українського народу проти російської повномасштабної агресії. ЗСУ відважно обороняють нашу територію!
З перших днів військової агресії російської федерації проти України Центральний комітет Профспілки працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів України, організаційні ланки Профспілки та Штаб з гуманітарної допомоги Профспілки долучилися до підтримки Збройних Сил України та надання гуманітарної допомоги населенню.
Пріоритетом діяльності Профспілки під час воєнного стану залишається якісне виконання працівниками трудових обов’язків на трудовому фронті, дотримання прав та гарантій працівників і безпека праці в умовах воєнного стану і зайнятості.
У нашому інформаційному листку за жовтень ми продовжуємо Вас інформувати про дії і заходи Центрального комітету Профспілки працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів України, організаційних ланок Профспілки та Штабу з гуманітарної допомоги Профспілки.
ГУРТУЄМОСЬ! ЄДНАЄМОСЬ! - ЗАРАДИ ПЕРЕМОГИ!
МІЦНО ТРИМАЄМО СТРІЙ!
ПРОФБУД – СИЛА В ЄДНОСТІ!
МИ ПЕРЕМОЖЕМО! СЛАВА УКРАЇНІ!
Переглянути за посиланням: https://www.facebook.com/PROFBUDunion/videos/1825481874469134

P.S. РОЗПОЧАТО ЗБІР КОШТІВ НА АВТО ДЛЯ ЗСУ ВІД ПРОФБУД - В умовах активних бойових дій нашим захисникам потрібно багато автомобілів. Насамперед необхідні пікапи, позашляховики, машини швидкої допомоги, мікроавтобуси та автобуси. 
БО ПРОФБУД БФ і ПРОФБУД розпочав збір коштів на авто для воїнів ВЧ А...1 в сумі 150 тисяч грн. Збираємо, на - Isuzu Rodeo 2004 року - трилітровий дизель на механіці. Станом на 31.10.2022 зібрано 24 500 грн.
 
Реквізити картки Монобанк
5375411200033970
 
Профспілка працівників будівництва і промисловості
будівельних матеріалів України