![403866504 754290793404129 5530459508580738957 n](/images/images/2023/November/291123/403866504_754290793404129_5530459508580738957_n.jpg)
Атомники Південноукраїнської АЕС не припиняють турбуватися про безпеку та комфорт військовослужбовців.
Вкотре працівники ПАЕС задовільнили запит однієї з військових частин у найзатребуванішій техніці на війні — квадрокоптері DJI Mavic 3T. Він допоможе відстежувати пересування ворога в темноті та планувати завдання. Загальна вартість такого придбання 205 тисяч гривень.
Профспілка працівників атомної енергетики та промисловості України