657083f5af10b

Члени Профспілки робітників морського транспорту України з числа плавскладу ПрАТ «Українське дунайське пароплавство» отримали допомогу від ПРМТУ - продуктові набори.

 

Акція пройшла за підтримки Братської профспілки SEKO (Швеція), яка разом з багатьма іншими іноземними партнерами з перших днів війни постійно підтримує ПРМТУ та її членів.

«Наша Профспілка, яка входить до складу ITF, отримує солідарну підтримку від міжнародних профспілок, які з першого дня війни допомагають нам. Наші брати з SEKO вже не раз підтримували нас і в черговий раз з їхньою безпосередньою участю ми реалізували соціальну кампанію для плавскладу УДП. Дунайський регіон виконує сьогодні важливу роль у функціонуванні експорту товарів і продуктів, а також продовжує зазнавати постійних ворожих атак з боку рф, - підкреслив Голова ПРМТУ Олег Григорюк. - Важливо, що подібні акції стають справжнім символом підтримки в складний період для України, надаючи допомогу тим, хто цього найбільше потребує».

Важливо підкреслити, що акція відбулася у Ізмаїльському міжнародному клубі моряків, який відновив свою діяльність після ремонту. Нагадаємо, що в серпні Клуб постраждав під час ворожого обстрілу Ізмаїлу, та його відновлення стало можливим завдяки підтримці ITF Seafarers' Trust.

Завдяки Профспілці плавсклад ПрАТ «УДП» завжди відчуває підтримку та турботу - це і юридична допомога, і допомога в складних життєвих ситуаціях. Голова ППО ПРМТУ ПрАТ «УДП» Анатолій Ніколаєв зазначив, що Профспілка постійно підтримує своїх членів, що особливо важливо зараз, коли Україна у вогні виборює своє право на незалежність.

«Я працюю в УДП вже сорок четвертий рік, і завдяки Профспілці, я завжди відчуваю не лише правову, а й моральну підтримку. Щиро вдячний за цю допомогу!» - зазначив працівник ПрАТ «УДП».

«Дякую за продуктові набори! Але найцінніше - це ваша увага. Важливо відчувати, що тебе пам'ятають і готові допомогти, особливо в такий важливий період», - додав змінний механік ПрАТ «УДП».

Джерело:

https://mtwtu.org.ua/news/seko-ta-prmtu-sila-v-ednosti

Профспілка робітників морського транспорту України