v P1530037

 

Федерація профспілок Вінницької області 05.02.2013 року провела чергову інформаційну зустріч з головами профспілкових комітетів м.Вінниці з порядком денним: ”Про укладення колективних договорів у трудових колективах міста”.

  

Відкрив та вів зустріч перший заступник Голови Федерації профспілок області – Колесник Микола Павлович.

 

В інформзустрічі взяли участь: фахівці Федерації профспілок України, заступник начальник відділу праці Департаменту праці та соціального захисту виконкому міської ради, керівники членських організацій ФПО; голови профкомів м.Вінниці, профспілковий актив.

 

 

У ході зустрічі виступили:

1. З інформацією ”Практика застосування Закону України ”Про соціальний діалог в Україні”. Профспілки, як суб’єкт соціального діалогувиступила Приходько Валентина Іванівна – керівник управління з питань соціального діалогу Департаменту соціального діалогу, соціального страхування та гуманітарних питань Апарату ФПУ;

2. З інформацією ”Про стан колективно-договірного регулювання в Україні та основні завдання на 2013 р.” виступила Лобченко Олена Олександрівна – керівник управління колдоговірного регулювання, заступник керівника Департаменту виробничої політики та колдоговірного регулювання Апарату ФПУ.                                                      

3. З інформацією Про особливості реєстрації колективних договорів” виступила Тулгаєва Наталія Федорівна – заступник начальника відділу праці Департаменту праці і соціального захисту виконкому Вінницької міської Ради.

4. З інформацією Закон України ”Про професійний розвиток працівників виступив Шевчук Вадим Олександровичкерівник Департаменту правового захисту та охорони праці Апарату ФПО.

 

У ході зустрічі було дано відповіді на запитання присутніх в залі.

Завідуючий приймальнею громадян ФПУ Шахід Мансур Алійович вів прийом членів профспілок з правових питань.

 

 

Федерація профспілок Вінницької області

 

 

v 008

 

 

 

v 015

 

 v 026