1385500 667895763230109 593785239 n

Рада профспілок Івано-Франківської області спільно з крайовою організацією ФСТ  “Україна” на алеях біля міського озера провела обласний легкоатлетичний крос на призи профспілкової газети “Єдність”

Першими розпочали змагання наймолодші лекоатлети, вихованці спортивних шкіл. Переможцями у своїх вікових категоріях на дистанції 800 метрів стали у дівчаток Анастасія Огоновська та Мар”яна Богоніс (СДЮШОР), а у хлопчиків - Олег Павлюк (ДЮСШ №2) та  Ігор Кульбанський (ДЮШОР).

Дорослі кросмени представляли обласні профспілкові організації, міські ради ФСТ “Україна”, навчальні заклади. У змаганні також взяли участь ветерани спорту. На 500 метровій дистанції легкоатлетичного кросу перше місце виборола студентка Прикарпатського університету ім.В.Стефаника Аліна Ковальчук, представниця обкому профспілки освіти і науки.У чоловіків на дистанції 1000 метрів першим перетнув фінішну стрічку студент коледжу фізвиховання Тарас Тимків. Серед ветеранів спорту на вищу сходинку п”єдесталу піднявся вчитель Рошнівської ЗОШ Тисменицького району Василь Кабан.

За підсумками командного заліку серед обласних профспілкових організацій перше місце зайняла команда обкому профспілки працівників культури.Їй вручено пам”ятний кубок. Друге місце посіла команда облорганізації профспілки працівників нафтової і газової промисловості, третє – обкому профспілки працівників держустанов. Серед міських рад ФСТ “Україна” переможцем стала команда м.Івано-Франківська, серед навчальних закладів – команда Івано-Франківського коледжу фізичного виховання.

За результатами змагання визначена збірна команда обласного товариства для участі у Всеукраїнському легкоатлетичному кросі.