Університет 15.02.13 003

 

15 лютого п.р. Миколаївською обласною радою профспілок та відділенням Національної служби посередництва та примирення в Миколаївській області було організоване двадцять перше заняття громадського Університету правових знань на тему: «Захист трудових і профспілкових прав на підприємствах багатонаціональних корпорацій».

У занятті взяли участь представники профорганізацій, що мають безпосереднє відношення до підприємств БНК або підприємств з участю іноземного капіталу: первинних профорганізацій ТОВ «Миколаївський глиноземний завод», ПрАТ «Лакталіс-Миколаїв», ДП «Миколаївський морський торговельний порт», АТВТ «Фірма «Аура», ДП «Миколаївський бронетанковий завод», а також обласних галузевих профспілкових організацій галузей суднобудування, торгівлі, текстильної та легкої промисловості, АПК.

Відкрили заняття заступник голови обласної ради профспілок Любов Онищенко та начальник відділення НСПП в Миколаївській області Оксана Євченко, які підкреслили актуальність теми заняття, а також відзначили значну результативність роботи громадського Університету правових знань як форми всеобучу профактиву.

Проводячи заняття, завідувач відділу з соціально-економічних питань облпрофради Анна Шарова проінформувала про особливості правового регулювання діяльності міжнародних корпорацій, охарактеризувала їх різні типи, навела ознаки та риси БНК. Також доповідач відзначила позитивні і негативні аспекти діяльності корпорацій в Україні, проілюструвавши інформацію слайд-шоу. Для вироблення механізмів боротьби з порушеннями трудового та профспілкового законодавства на підприємствах корпорацій з учасниками заняття було проведено тренінг «Як захистити трудові та профспілкові права на підприємствах БНК».

 

Миколаївська обласна рада профспілок

 

Університет 15.02.13 008

 

Університет 15.02.13 017

 

Університет 15.02.13 022