ФОТО 4

 

 

   На Івано-Франківщині проведені різноманітні заходи по   відзначенню Дня соціальної справедливості . 20 лютого 2013 р. відбулося засідання обласної тристоронньої соціально-економічної ради. Її учасники підвели підсумки виконання Регіональної угоди між обласною державною адміністрацією, обєднаннями роботодавців та профспілковими обєднаннями на 2011-2012 роки. З інформаціями по даному питанню виступили голова Ради профспілок області Ігор Басюк і начальник управління праці ОДА Ярослава Ульванська.

   Учасники засідання підкреслювали в своїх виступах, що в непростих умовах завдяки узгодженим діям соціальних партнерів вдалося досягнути певних позитивних результатів в економічній та соціальній сферах регіону. Середньомісячна зарплата працівників, зайнятих в економіці області, за 2012 рік склала 2540 грн., що на 14,8 відсотка більше в порівнянні з аналогічним періодом попереднього року. Забезпечено тенденцію зменшення числа безробітних на ринку праці.

   Водночас відзначалося, що реалізація домовленостей за Регіональною угодою не вирішила в повній мірі актуальних проблем в сфері соціально-трудових відносин.

   На засіданні тристоронньої соціально-економічної ради схвалено та підписано Територіальну угоду на 2013-2015 роки. Зокрема, виконання зобовязань в оплаті праці, передбачених цією угодою, дасть можливість поетапно підвищувати її рівень і досягнути в 2015 році рівня середньої зарплпти в обасті в розмірі 4200 грн.

   Аналогічні заходи до Дня соціальної справедливості за активної участі працівників РПО, галузевих профобєднань та профспілкового активу проведені обласним Координаційним комітетом сприяння зайнятості, управлінням Пенсійного фонду України, міськими та районними тристоронніми соціально-економічними радами.

 

Прес-служба Ради профспілок Івано-Франківської області