ghghghgghg

 

     

   14 лютого 2013 відбувся VII Пленум Центральної Ради Профспілки працівників інноваційних і малих підприємств України.

         В ході Пленуму учасники заслухали доповіді керівників регіональних організацій Профспілки про їх діяльність по мотивації профспілкового членства, про організаційне становлення регіональних членських організацій, розглянули звіт ревізійної комісії ЦР Профспілки про виконання бюджету на 2012 рік, затвердили бюджетні показники на 2013 рік.

       У виступах учасників пленуму і гостей було зазначено, що Профспілка працівників інноваційних і малих підприємств, являючись важливою складовою частиною профспілкового руху України.

       Працівники підприємств малого та середнього бізнесу становлять значну частину працездатного населення країни. Учасники Пленуму висловили зацікавленість та готовність в обміні досвідом з іншими профспілками.

     Також учасники зазначили, що головним спільним завданням профспілок є відновлення довіри до профспілкового руху в Україні.

     Для учасників пленуму – новообраних голів обласних організацій Профспілки – був проведений майстер-клас з питань мотивації профспілкового членства. Всі слухачі отримали ком пакт-диски з методичними рекомендаціями і зразками документів з питань профспілкової роботи і звітності.

 

                                                                    

                                                               Прес-служба Всеукраїнської профспілки

                                                         працівників інноваційних і малих підприємств