hjhjhhjhj

Приємно, що саме в Міжнародний день соціальної справедливості обговорити головне, наболіле, спробувати спільно знайти шляхи розв’язання існуючих проблем зустрілися на розширеному засіданні територіальної тристоронньої соціально-економічної ради представники влади, профспілок і роботодавців, а саме - перший заступник голови Хмельницької облдержадміністрації Вадим Гаврішко, Голова Федерації профспілок області Геннадій Харьковський, голова Об’єднання організацій роботодавців області Іван Дунець, члени ради, керівники відповідних департаментів, управлінь та відомств.

Основні питання:

- виконання регіональної угоди між облдержадміністрацією, Федерацією профспілок області та Об’єднанням організацій роботодавців області у 2012 році;

- основні положення Закону України «Про зайнятість населення», прийнятого 5 липня 2012 року;

- заходи з детінізації економіки області та ін.

Порушені питання викликали жваве обговорення серед аудиторії, пролунало чимало слушних пропозицій і вимог, спрямованих на розв’язання існуючих проблем та покращення життя подолян.

Засідання ради пройшло в дружній, діловій атмосфері, адже жодна із сторін не ділила проблеми на «ваші» і «наші», що дало змогу зосередитися на найголовнішому та продемонструвати справжнє взаєморозуміння і соціальний діалог.

Кожна із сторін пообіцяла усіляко сприяти вирішенню нагальних питань та співпрацювати аби досягти спільної мети – гідного і заможного життя мешканців краю, але - з розрахунком і на підтримку держави.

 

Прес-центр ФП області.

Р.S. Під час засідання Голова Федерації профспілок Хмельниччини Геннадій Харьковський вручив першому заступнику голови Хмельницької облдержадміністрації Вадиму Гаврішку та голові Об’єднання організацій роботодавців області Івану Дунцю проект Територіальної угоди на 2013-2015 рр.

 

DSC09298

 

vystup