ooru

 

 

      Голова Об'єднання організацій роботодавців України Анатолій Кінах привітав Голову Федерації профспілок України Юрія Кулика з призначенням його Головою Національної тристоронньої соціально-економічної ради.

 

     "Впевнений, що за Вашою участю буде сформований міцний та надійний склад ради, який сприятиме виробленню консолідованої позиції сторін соціального діалогу щодо стратегії економічного і соціального розвитку України та шляхів вирішення існуючих проблем у цій сфері, – йдеться у листі. – Маю надію, що і надалі ми будемо розвивати свої відносини на принципах соціального діалогу, взаємоповаги та рівноправності.

 

   Нехай Ваші здобутки, творчий пошук та натхнення будуть множитися на шляху професійного зростання, сприяти здійсненню радикальних економічних реформ, інтеграції нашої держави до Європейського співтовариства..."

 

   Анатолій Кінах побажав Юрію Кулику, щоб його особистий внесок в розбудову демократичного суспільства, процвітаючої багатої України був вагомим та яскравим і побажав йому творчої наснаги.

 

 

 

 

Інформаційно-аналітичний центр ФПУ