INDUSTRY4UKRAINE-FORUM-fb-01

 

 

25 червня 2019 року, за ініціативою Асоціації підприємств промислової автоматизації України, Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України, Інституту економічних досліджень та політичних консультацій, Торгово-промислової палати України, Офісу реформ при Кабінеті Міністрів України, Агенції Європейських Інновацій, ДП «Укрпромзовнішекспертиза», проведено форум «Industry4Ukraine», у роботі якого взяли участь спеціалісти Федерації профспілок України та її членські організації.

«Industry4Ukraine» – це спільна платформа промислових асоціацій, кластерів та інших стейкхолдерів, що відображає бачення промислового розвитку через цифровізацію економіки.

У рамках форуму відбулись панельні дискусії «Бачення стану та можливостей сучасного індустріального розвитку України в контексті нового політичного циклу» та «Як забезпечити швидке зростання української промисловості шляхом інновацій та цифрової трансформації?»

Головними темами, що піднімались під час панельних дискусій, були:

- підсумки 5-річного періоду роботи уряду та парламенту в створенні належних умов ведення бізнесу та розвитку промисловості;

- сучасні виклики відродження обробної промисловості та зростання експорту промислових товарів;

- як зробити питання промислової політики топ-пріоритетом політичного порядку денного;

- пріоритетні стратегічні та інституціональні завдання промислового розвитку для уряду та нового парламенту;

- як прискорити імплементацію Цифрової аженди України та проекту Стратегії Індустрії 4.0;

- перспективи України в глобальному світі Індустрії 4.0;

- які головні виклики цифровізації промислових підприємств;

- як розвиваються інноваційні екосистеми у вітчизняній промисловості.

За результатами зустрічі представників промислових бізнес-асоціацій та кластерів прийнято спільний Маніфест для української промисловості платформи «Industry4Ukraine».

Маніфест – як засадничий документ платформи, – закликає новообраного президента, майбутній парламент та політичні партії вивести в найвищий пріоритет своїх аженд ключові питання промислового розвитку. Маніфест встановлює довгострокові принципи розвитку в епоху глобалізації та цифрових технологій, й формулює спільні вимоги щодо прискорення реформування української промисловості.

 

Повний текст Маніфесту за посиланням https://www.industry4ukraine.net/docs/e-manifesto.pdf

 

Департамент з питань економічного

розвитку та ціноутворення