IMG-d4620b5371a563784dc193f4520fd8dc-V

 

Цього року, у свій 62-й концертно-театральний сезон, красень Києва – Жовтневий палац порадує своїх глядачів не тільки різноманіттям культурно-мистецьких заходів, але і зміною інтер’єру Великої зали.

 

Тепер вона виглядає оновленою та, як і раніше, - величною.

А все завдяки тому, що влітку у партері та амфітеатрі було повністю замінено крісла і проведено ремонтні роботи. Також зі стелі спустили головну люстру та очистили її від пилу та бруду. Це дозволило їй знову засяяти, як і 30 років тому, через що освітлення зали стало більш яскравим та святковим.

 

зал

 

У перших в новому сезоні відвідувачів палацу, як вони входили до оновленої зали, буквально перехоплювало подих та злітало з вуст: «Ну, нарешті!». За їх оцінками, зала стала не тільки красивішою та сучаснішою, а і більш комфортабельною.

- Головне – це комфорт глядача, - говорить директор Міжнародного центру культури та мистецтв профспілок Юрій Бобир, – щоб людям було зручно сидіти у залі, взимку було тепло, а улітку – прохолодно. Поки ми замінили 1101 крісло. Попередні були встановлені ще у 1957 році і давно відслужили своє. А нові – з відкидними сидіннями, повністю технологічні, мають усі необхідні сертифікати якості та вітчизняного виробництва.

 

IMG 20190918 131809

 

Після реконструкції нам вдалося зберегти кількість посадочних місць та розташування рядів, - розповів Юрій Бобир. - Що також важливо, - ми не звузили відстань між кріслами, зате нові сидіння - більш широкі, що також грає в «плюс» для зручності глядачів. Усі роботи проведено нами за власний кошт, тому я дуже вдячний Ліхачовській меблевій фабриці (Харківська область), яка не лише виготовила, поставила та змонтувала ці чудові крісла, а й надала нам розстрочку по оплаті до кінця поточного року.

Вже наступного року планується замінити крісла на балконних ярусах, провести реконструкцію опалення та системи кондиціювання. Оскільки вартість робіт обчислюється мільйонами гривень, втілення задуманого багато в чому залежить від успішності нового театрально-концертного сезону.

 

IMG-ce4cdc13a6bdad56edbea86024d1700c-V

 

Зі сцени Жовтневого - одного з найпрестижніших концертних майданчиків столиці - цього сезону виступатимуть як всесвітньовідомі колективи і виконавці, так і улюблені українські та зарубіжні артисти та митці. Можна назвати лише декілька імен - Михайло Жванецький і Нані Брегвадзе, Сергій Бабкин і Джамала, Євген Хмара і Серега, KYIV MODERN BALLET Раду Поклитару і Віденський Філармонічний Штраус-Оркестр, відбудуться виступи Ліги сміху і Жіночого кварталу, концерти фольклорного ансамблю Грузії «KUTAISI» і артистів Національної оперети України, а ще безліч неймовірних виступів, всього і не перелічити.

Отже, відвідайте Жовтневий палац! Не пожалкуєте!

А ми й надалі розповідатимемо про «цікавинки» цього профспілкового осередку культури та нові досягнення його трудового колективу.

 

IMG-79c37d1473c97e734a9eef53d521e27a-V

 

Прес-центр ФПУ